Peter Knudsen |
M |
Ølsted |
Borrehøj |
Søllested 20-års Jubilæums Træf |
13. June |
104 |
Henning Thomsen |
M |
Fredericia |
DKK |
Krolftræf i Rødding |
08. June |
90 |
Kate Jönsson |
K |
|
Baskerne |
Træf hos Baskerne |
04. May |
90 |
Joan B. Rasmussen |
K |
Højrup |
Vigo´e |
Træf i Bøgeskov 2024 |
17. August |
75 |
Børge Fisker |
M |
Vojens |
Odin |
Krolftræf i Brøns pr Skærbæk |
20. April |
70 |
Erling Fjeldsted |
M |
Vojens |
Odin |
DKU træf i Lunderskov |
09. June |
65 |
Peter L. Christensen |
M |
Ødis Kroge |
KØK |
Træf i Bøgeskov 2024 |
17. August |
65 |
Anna Steensbeck |
K |
Toftlund |
Tirslund |
Krolftræf i Brøns pr Skærbæk |
20. April |
56 |
Dorothy Laugesen |
K |
|
Skydebjerg |
Træf i Glamsbjerg |
31. May |
53 |
Dorte Lyngdal Christensen |
K |
Bangsebro |
Nyserne |
Søllested 20-års Jubilæums Træf |
13. June |
53 |
Mads Madsen |
M |
Kolding |
KØK |
DKU træf i Lunderskov |
09. June |
53 |
Arne Jensen |
M |
Lundsmark |
Lundsmark |
Krolftræf i Brøns pr Skærbæk |
20. April |
50 |
Børge Hansen |
M |
Toftlund |
Tirslund |
Træf i Frihehen Krolf Jegerup |
01. June |
50 |
Gerda Hansen |
K |
Otterup |
Otterup Krolfklub |
Træf i Skydebjerg |
26. July |
50 |
Ingrid Stougaard |
K |
Strøby |
Vallø |
Vallø Krolf Open 2024 |
10. August |
50 |
Jahni Nielsen |
K |
Skælskør |
Skælskør Solskins Motion |
Træf i Slaglille-Bjernede |
04. July |
50 |
Jørgen Rügge |
M |
Køge |
Vallø |
Vallø Krolf Open 2024 |
10. August |
50 |
Kirsten Andresen |
K |
Lundsmark |
Lundsmark |
Krolftræf i Rødding |
08. June |
50 |
Kjeld Pedersen |
M |
|
Særslev |
Træf hos Baskerne |
04. May |
50 |
Mona Buhl |
K |
Lundsmark |
Lundsmark |
Krolftræf i Brøns pr Skærbæk |
20. April |
50 |
Peter Sørensen |
M |
Lerte |
Lerte |
Krolftræf i Rødding |
08. June |
50 |
Preben L. Slaglille |
M |
Slaflille Bjernede |
SBgi Krolf |
Træf i Slaglille-Bjernede |
04. July |
50 |
Rikke L. Jensen |
K |
Vejen |
KØK |
DKU træf i Lunderskov |
09. June |
50 |
Suni Gaard |
M |
|
Odin |
Træf i Glamsbjerg |
31. May |
50 |
Vagn Sørensen |
M |
|
Lunderskov Krolfklub |
Træf i Glamsbjerg |
31. May |
50 |
Søren Christensen |
M |
|
Mjølner |
Træf hos Baskerne |
04. May |
47 |
Niels Knudsen |
M |
|
Baskerne |
Træf i Glamsbjerg |
31. May |
43 |
Grete Bøje |
K |
Skælskør |
Skælskør Solskins Motion |
Træf i Slaglille-Bjernede |
04. July |
41 |
Henning Sellebjerg |
M |
|
Skydebjerg |
Træf i Glamsbjerg |
31. May |
41 |
Ivar Christensen |
M |
Nysted |
Nyserne |
Søllested 20-års Jubilæums Træf |
13. June |
41 |
Margit Larsen |
K |
|
Hårby Krolf |
Træf hos Baskerne |
04. May |
41 |
Anders Juhler |
M |
Arrild |
Arrild |
Krolftræf i Brøns pr Skærbæk |
20. April |
40 |
Carina Hansen |
K |
Lerte |
Lerte |
Krolftræf i Rødding |
08. June |
40 |
Caroline Juhler |
K |
Arrild |
Arrild |
Krolftræf i Brøns pr Skærbæk |
20. April |
40 |
Hanne Bygvraa Bak |
K |
Børkop |
Vigo´e |
Krolftræf i Brøns pr Skærbæk |
20. April |
40 |
Henning Esbjerg |
M |
Strøby |
Vallø |
Vallø Krolf Open 2024 |
10. August |
40 |
Inga Antzack |
K |
Rødding |
Jels |
Træf i Frihehen Krolf Jegerup |
01. June |
40 |
Inge Lise Christensen |
K |
|
Særslev |
Træf i Glamsbjerg |
31. May |
40 |
Jette Tinglev |
K |
|
Hårby Krolf |
Træf i Glamsbjerg |
31. May |
40 |
Lene Rasmussen |
K |
|
Baskerne |
Træf hos Baskerne |
04. May |
40 |
Lilian Olsen |
K |
Maribo |
Aktiv Fritid Maribo |
Søllested 20-års Jubilæums Træf |
13. June |
40 |
Lonny Conradsen |
K |
Benløse |
Benløse If |
Træf i Slaglille-Bjernede |
04. July |
40 |
Michael B. Jensen |
M |
Store Merløse |
Krolf Merløse |
Træf i Slaglille-Bjernede |
04. July |
40 |
Tove Lund |
K |
Toftlund |
Tirslund |
DKU træf i Lunderskov |
09. June |
40 |
Suni Olsen |
M |
Vojens |
Odin |
DKU træf i Lunderskov |
09. June |
37 |
Jette Sørensen |
K |
Vojens |
Odin |
DKU træf i Lunderskov |
09. June |
33 |
Allan Rørmark |
M |
Hårlev |
Hårlev |
Søllested 20-års Jubilæums Træf |
13. June |
31 |
Anni Frederiksen |
K |
Søllested |
Søllested |
Søllested 20-års Jubilæums Træf |
13. June |
30 |
Arne Sørensen |
M |
Vetterslev |
Vetterslev Høm |
Træf i Slaglille-Bjernede |
04. July |
30 |
Bente Pedersen |
K |
Albertslund |
AIF Senior Idræt |
Træf i Slaglille-Bjernede |
04. July |
30 |
Erik Christensen |
M |
|
Hårby Krolf |
Træf i Glamsbjerg |
31. May |
30 |
Helle Jacobsen |
K |
|
KØK |
Træf hos Baskerne |
04. May |
30 |
Inge Wind |
K |
Jels |
Jels |
Krolftræf i Rødding |
08. June |
30 |
Janne Sørensen |
K |
Vetterslev |
Vetterslev Høm |
Vallø Krolf Open 2024 |
10. August |
30 |
Jørgen Ejby |
M |
Skydebjerg |
Skydebjerg |
Træf i Skydebjerg |
26. July |
30 |
Kate Jønsson |
K |
Baskerne |
Baskerne |
Træf i Skydebjerg |
26. July |
30 |
Lasse Frost Hansen |
M |
Fredericia |
DKK |
Træf i Bøgeskov 2024 |
17. August |
30 |
Lilian Rasmussen |
K |
Favstrup |
Madholdet |
Træf i Frihehen Krolf Jegerup |
01. June |
30 |
Mikael Christensen |
M |
Vamdrup |
KØK |
DKU træf i Lunderskov |
09. June |
30 |
Pia Hansen |
K |
Nr. Aaby |
Baskerne |
Træf i Bøgeskov 2024 |
17. August |
30 |
Torben Steensbeck |
M |
Toftlund |
Tirslund |
Krolftræf i Rødding |
08. June |
30 |
Torben Søndergaard |
M |
Søllested |
Søllested |
Søllested 20-års Jubilæums Træf |
13. June |
30 |
Hans Chr. Bruun |
M |
Langetved |
Skrave |
Træf ansvarlig - SVE |
|
25 |
Jan Sørensen |
M |
Nysted |
Nyserne |
Træf ansvarlig - STS |
|
25 |
Jens Peter Olesen |
M |
Vejen |
Lundsmark |
Træf ansvarlig - SVE |
|
25 |
Mette Barrett |
K |
Odense |
Mjølner |
Træf ansvarlig - FYN |
|
25 |
Nicolaj Lundberg Aaskoven |
M |
Odense |
Mjølner |
Træf ansvarlig - FYN |
|
25 |
Niels Bjerre |
M |
Nysted |
Nyserne |
Træf ansvarlig - STS |
|
25 |
Svend-Aage Erik Gräns |
M |
Gram |
Slotsbyen |
Træf ansvarlig - SJY |
|
25 |
Søren Lyngdal H. Christensen |
M |
Odense |
Mjølner |
Træf ansvarlig - FYN |
|
25 |
Claus Hansen |
M |
Lerte |
Lerte |
Krolftræf i Rødding |
08. June |
17 |
Michael Juul |
M |
Lundsmark |
Lundsmark |
Krolftræf i Brøns pr Skærbæk |
20. April |
10 |
Annelise Sørensen |
K |
Lunderskov |
Lunderskov |
Træf i Frihehen Krolf Jegerup |
01. June |
8 |
Anette Jepsen |
K |
Søllested |
Søllested |
Søllested 20-års Jubilæums Træf |
13. June |
7 |
Arne Kjærsgaard |
M |
Slaflille Bjernede |
SBgi Krolf |
Træf i Slaglille-Bjernede |
04. July |
7 |
Birgit Lund |
K |
Ribe |
Ribe Krolfklub |
Krolftræf i Brøns pr Skærbæk |
20. April |
7 |
Bjarne Aadal |
M |
|
Skydebjerg |
Træf i Glamsbjerg |
31. May |
7 |
Eli Nielsen |
K |
|
Skydebjerg |
Træf i Glamsbjerg |
31. May |
7 |
Elinor Nielsen |
K |
Knabstrup |
Knabstrup Krolf |
Træf i Slaglille-Bjernede |
04. July |
7 |
Frede Hansen |
M |
|
Skydebjerg |
Træf hos Baskerne |
04. May |
7 |
Hanne Jensen |
K |
Lundsmark |
Lundsmark |
Krolftræf i Rødding |
08. June |
7 |
Ingrid Højgård |
K |
|
Hårby Krolf |
Træf hos Baskerne |
04. May |
7 |
Jan Quorp |
M |
Klippinge |
Vallø |
Vallø Krolf Open 2024 |
10. August |
7 |
John Nielsen |
M |
|
Baskerne |
Træf hos Baskerne |
04. May |
7 |
Lilly Sørensen |
K |
Vojens |
Odin |
Træf i Frihehen Krolf Jegerup |
01. June |
7 |
Lis Maack |
K |
Amager |
Hårlev |
Vallø Krolf Open 2024 |
10. August |
7 |
Rose Fisker |
K |
Vojens |
Odin |
DKU træf i Lunderskov |
09. June |
7 |
Thomas Antzack |
M |
Rødding |
Jels |
Træf i Frihehen Krolf Jegerup |
01. June |
7 |
Tom Hansen |
M |
Søllested |
Søllested |
Søllested 20-års Jubilæums Træf |
13. June |
7 |
Britta Jensen |
K |
Strøby |
Vallø |
Vallø Krolf Open 2024 |
10. August |
3 |
Erik Pedersen |
M |
Særslev |
Særslev |
Træf i Skydebjerg |
26. July |
3 |
Inger Petersen |
K |
Kalvehave |
Langebæk |
Søllested 20-års Jubilæums Træf |
13. June |
3 |
Kurt Juul |
M |
Brøns |
Lundsmark |
Krolftræf i Brøns pr Skærbæk |
20. April |
3 |
Lene Henriksen |
K |
Ødis Kroge |
KØK |
Træf i Bøgeskov 2024 |
17. August |
3 |
Mogens Andreasen |
M |
Nysted |
Nyserne |
Søllested 20-års Jubilæums Træf |
13. June |
3 |
Otto Andresen |
M |
Lundsmark |
Lundsmark |
DKU træf i Lunderskov |
09. June |
3 |
Sisse Jensen |
K |
Vamdrup |
KØK |
DKU træf i Lunderskov |
09. June |
3 |
Torben Larsen |
M |
Langebæk |
Langebæk |
Vallø Krolf Open 2024 |
10. August |
3 |
Tove Nielsen |
K |
|
Aktivisterne |
Træf i Glamsbjerg |
31. May |
3 |
Anna Damgaard Hundebøll |
K |
Tarm |
Snigskytterne |
Træf i Bøgeskov 2024 |
17. August |
1 |