DKU formænd og kasserere

Results 1 - 75 of 75
Klub Reg. F/K Navn Tlf Email Adr1 Adr2 Postnr. By Kommune
Agrarerne SJY F Kirstine Kristensen 20 94 99 63 / 74 54 72 78 kakik@mail.dk Tranevej 34 6500 Vojens Haderslev
Aktivisterne FYN F Henning Madsen 30 42 12 61 henning.madsen6@gmail.com Bryggermarken 17 5620 Glamsbjerg Assens
Baskerne FYN F Per Schmidt 60 37 92 47 schmyt27@gmail.com Vesterbrogade 38, 1. 7000 Fredericia Middelfart
Bevtoft SJY F Ove M. Nielsen 22 66 37 44 / 74 51 43 29 jetteove@youmail.dk Tjørnevænget 36 6541 Bevtoft Haderslev
Blommenslyst FYN F Gunhild Villadsen 66 18 80 34 / 27 45 77 59 gunhildvilladsen@gmail.com Haugevænget 17 5270 Odense N Odense
Borrehøj MVS F Knud Møller Knudsen 61 66 09 17 Mariknud@gmail.com Kongsdalvej 32 2720 Vanløse Kalundborg
Brøndby MVS F Anne Marie Pensbo 26 81 32 16 ampensbo@yahoo.dk Daruplund 17 3. tv. 2660 Brøndby Strand Brøndby
Brørup SVE F Svend Nørskov Povlsen 20 24 33 86 svendpovlsen@gmail.com Bakkedraget 97 6650 Brørup Vejen
Bråby STS F Karen Christiansen 22 27 58 90 morkaren41@gmail.com Elmesvinget 16C 4200 Slagelse Fakse
Christiansfeld SØJ F Kate Heiby 28 33 25 47 heibykate@gmail.com Huustoft 34 6070 Christiansfeld Kolding
DKK SØJ F Henning Thomsen 25 60 98 48 henning@krolf.dk Polluxvænget 13 7000 Fredericia Fredericia
Egen SJY F Merete Dam 74 45 88 24 / 27 62 88 24 krolf@egen-ui.dk Bjørnevænget 5 Guderup 6430 Nordborg Sønderborg
Egtved SØJ F Kaj Kloster 25 52 14 74 kloster@jubii.dk Vestergade 29 6040 Egtved Vejle
Ejby FYN F Susanne Boesen 20 96 18 43 susboe.28@gmail.com Månevænget 4 5592 Ejby Middelfart
Glud SØJ F Marianne Wolder 29 29 28 88 wolder1@stofanet.dk Ternevej 63C 3 8700 Horsens Hedensted
Hammelev SJY F Leif Andersen 61 81 43 71 leif_tove@hotmail.com Christiansdalvej 18 Hammelev 6500 Vojens Haderslev
Hedensted SØJ F Jørgen Tønnes 40 57 20 79 luckystar@hafnet.dk Humlevej 23 8722 Hedensted Hedensted
Hjerndrup SJY F Erik Grau 29 44 84 22 iegrau@bbsyd.dk Tøndervej 23 6070 Christiansfeld Haderslev
Hornsherred NSJ F Niels Frederiksen 49 70 24 21 / 50 56 71 75 nef1936@gmail.com Grønnevej 13E 4050 Skibby Frederikssund
Hornuglerne NSJ F Hanne Pedersen 46 40 39 03 hannepeder95@outlook.com Strandbakken 16 Gershøj 4070 Kirke Hyllinge Frederikssund
Hullet SØJ F Gerda Marcussen 21 30 19 16 favstrupvej41@gmail.com Favstrupvej 41 6070 Christiansfeld Kolding
Hårby FYN F Winnie Christensen 41 11 04 75 / 64 73 29 27 winniechr@godmail.dk Kirkemarken 16 5683 Haarby Assens
Hårlev STS F John Jakobsen 20 20 54 10 / In ge n jjdps4652@yahoo.dk Toftebovej 4 4652 Hårlev Stevns
Hårslev FYN F Lone Jørgensen 22 33 35 10 landbrug22@gmail.com Tevringevej 22 5462 Morud Nordfyn
Juelsminde SØJ F Martin Bech Jørgensen 51936856 martinjuelsminde@hotmail.com Syrenvænget 36 7130 Juelsminde Hedensted
KHL SØJ F Svend Aage Nørgaard 40765945 bytoften4@gmail.com Bytoften 4 6064 Jordrup Kolding
Kolding KFUM SØJ F Kirsten Norlyk 51 97 14 60 kirstennorlyk@hotmail.com Kolding
Kongeå SVE F Ulla Bennetzen 27 75 51 73 ulla.bennetzen@icloud.com Chr. Sørensensvej 5 Skodborg 6630 Rødding Vejen
KØK SØJ F Ole Reeckmann 20 20 75 89 ole@olvi.dk Humlevænget 6 6000 Kolding Kolding
Køllerne SVE F Vagn Bjerring 40283234 vagnbjerring@privat.dk Bindeballevej 18 Randbøl 7183 Randbøl Billund
Langebæk STS F Bruno Olsen 23 93 87 06 / 55 38 86 96 vmckolsen@hotmail.com Sundvej 24 4771 Kalvehave Vordingborg
Lunderskov SØJ F Lene Thomsen 42 58 55 07 / 75 58 55 07 drosselvej20@gmail.com Drosselvej 20 6640 Lunderskov Kolding
Lundsmark SVE F Doris Mortensen 51 74 42 96 / 75 44 54 70 Tjeck@bbsyd.dk Lundsmarkvej 3 Lundsmark 6760 Ribe Esbjerg
Lynge NSJ F Birk E. Hansen 26 37 50 00 dbeh@pc.dk Krogenlundvej 2 3540 Lynge Allerød Kommune
Madholdet SØJ F Vagn Hugger 91 54 24 73 annemariehugger@gmail.com Gl. Højrupvej 8 6580 Vamdrup Kolding
Mjølner FYN F Søren L. H. Christensen 30 28 91 17 sorenkrolf@hotmail.com Bjerggårdsløkken 33 5240 Odense Nø Odense
Møn STS F Lone Zacho Hansen 55 81 91 90 / 23 66 21 89 lonezachohansen@dlgmail.dk Rakkerbanken 2 4791 Borre Vordingborg
NBSIF SØJ F Jørn Paaske 40 17 52 42 jorn.paaske@gmail.com Egernvej 71 Strandhuse 6000 Kolding Kolding
Norddjurs ØJY F Steen Jensen 23 95 11 29 formanden@norddjurskrolf.dk Soltoftevej 7 Øster Alling 8963 Auning Norddjurs
Nyserne STS F Ilse Christensen 21 72 99 00 ilsechr3@gmail.com Rosenvænget 21 4880 Nysted Gulborgsund
NÅK FYN F Finn Lorentzen 40 56 62 66 kafilo@stofanet.dk Kløvermarken 12 5580 Nørre Aaby Middelfart
Odin SJY F Erling Fjeldsted 30 35 98 60 / 74 54 33 03 erling_fjeldsted@webspeed.dk Rådhuscentret 6 6500 Vojens Haderslev
Otterup FYN F Poul Rasmussen 21268255 pr49@live.dk Hedemarken 79 5450 otterup Nordfyn
Petersminde SVE F Inger Jensen 23 44 31 41 ingerbentjensen@turbopost.dk Nyvej 26 7250 Hejnsvig Billund
Ringkøbing VJY F Bent Poulsen 23448251 bentida@outlook.dk Klostervej 2 6950 Ringkøbing Ringkøbing-Skjern
Ry ØJY F Kristian Bach 20961848 bachry@mail.dk Gartnervænget 3 9680 Ry Skanderborg
Rødding SVE F Kurt Rasmussen 21 84 03 81 ka.rasmussen@yahoo.com Bakkegårdsparken 125 I 6630 Rødding Vejen
SBK SØJ F Leif Jensen 21 45 07 56 rljensen@stofanet.dk Seestvej 49G 6000 Kolding Kolding
SIS SØJ F Aage Søndergaard Mortensen 93 92 11 89 aage.krolf@gmail.com Egevænget 2B 6051 Almind Kolding
Skovbo SØJ F Frank Jensen 26 21 28 43 ibkj@webspeed.dk Mosegårdsvej 84 7000 Fredericia Fredericia
Skrave SVE F Hans Chr. Bruun 28 71 64 68 brunskov17@gmail.com Langetvedvej 17 6630 Rødding Vejen
Skydebjerg FYN F Astrid Nissen 40 30 40 14 engdraget17@gmail.com Mosebakken 5 5560 Aarup Assens
Slotsbyen SJY F Gunnar Ibsen 23 39 11 57 gunnaribsen@live.dk Kongevej 55 6510 Gram Haderslev
Smidstrup SØJ F Gudrun Bøgedahl 75 86 01 51 / 23 11 07 51 gbogedal@dukamail.dk Soltoften 29 Smidstrup 7000 Fredericia Fredericia
Snigskytterne SVE F Louise Hundebøll Krath Andersen 42 72 71 08 louise_krath@hotmail.com Oksbølvej 13 6851 Janderup Varde
Solsikkerne FYN F Vibeke Ølund-Larsen 65 96 52 48 / 30 83 10 05 voelundlarsen@gmail.com Plantagevej 58 5462 Morup Nordfyn
Stepping SØJ F Gerhard Hansen 30 12 82 67 bjaj@privat.dk Anderup Skovvej 2 6070 Christiansfeld Kolding
Storådalen VJY F Askov Boutrup 21417510 Askov@boutrup.com Chr. Winthers Vej 85 7500 Holstebro Holstebro
Særslev FYN F Bodil Knudsen 20 37 41 89 bm_knudsen@mail.tele.dk Grundtvigsvænget 2 5471 Søndersø Nordfyn
Tirslund SJY F Jes Jessen 60 18 01 00 jesejessen@msn.com Geestrupvej 29 6520 Toftlund Tønder
Tranbjerg ØJY F Jingy Andersen 26645714 Jingy@email.dk Bøgevænget 15 8310 Tranbjerg Aarhus
TRIF ØJY F Søster Ibsen 22 16 89 24 Hos.ibsen@gmail.com Solsortevej 1 8410 Rønde Syddjurs
tst ØJY F Bent Jessen Christensen 29 63 81 97 b_b_c@stofanet.dk Livøvænget 36 True 8381 Tilst Århus
Uggelhuse ØJY F Kirsten Thomassen 29 46 37 97 hkt@vestdjursnet.dk Lillevej 12 Uggelhuse 8960 Randers SØ Randers
Vallø STS F Bent Sørensen 40 78 47 19 beks4547@gmail.com Møllemarksvej 23 4681 Herfølge Køge
Vester Åby FYN F Ole Simonsen 61162767 Simonole371@gmail.com Munkeparken23 5600 Vester Aaby Faaborg-Midtfyn
Vesterbro SKH F Troels Werner Petersen 30 35 37 32 troll@grencomm.dk Høstgildevej 70 2300 København S København
ViGo´e SØJ F Joan B. Rasmussen 51 74 34 94 joan_rasmussen@hotmail.com Højrupvej 99 7000 Fredericia Fredericia
Villersø ØJY F Grethe Bjerre 60 62 66 89 bjerregrethe6@gmail.com Åhaven 22 8500 Grenå Norddjurs
VKK SØJ F Knud Brændbyge 22670778 knudb15@gmail.com HØJVANG NORD 15 6580 VAMDRUP Kolding
Vordingborg STS F Palle Laursen 50951006 laursen@youseeme.dk D.G. Monradsvej 1 4760 Vordingborg Vordingborg
VUF SJY F Broder Hansen 21 86 09 50 hansenbroder@gmail.com Vibevej 10 Vedsted 6500 Vojens Haderslev
Øster Lindet SVE F Alice Ricksen 40 71 73 99 alicericksen@gmail.com Østervænge 10 Ø. Lindet 6630 Rødding Vejen
Øster Vedsted SVE F Villy Scholtz 24984457 w.scholz@hotmail.com Engdraget 63 6760 Ribe Esbjerg
Østerbro SKH F Jane H. Larsen 2966 2056 Jane.eva@webspeed.dk H.C.Ørstedsvej 7, 1-3 1879 Frederiksberg C København

Mere krolf

Login

Log bare ind, det er ganske ufarligt. Det giver lidt mere adgang at være logget ind.
Har du ikke et brugernavn, så lav et med linket "Create an account".

God fornøjelse

Sponsorer

Klik på logo
Støt vores sponsorer,
de støtter os.